Kezdőlap » Sry Chimnoy Malomvölgyi futóverseny

- Szeretnél amatőr versenyeken indulni, de nem találod a lehetőségeket?

- Szeretnél egy vidám, lelkes amatőr csapat tagja lenni?

Nálunk a helyed!

Segítünk a felkészülésben, tanácsokat adunk, közös edzéseket szervezünk!

Ha nem mersz még vagy nem vagy elég felkészült egyéniben indulni, váltócsapatot szervezünk Neked a hosszabb- rövidebb futóversenyekre vagy akár traitlonversenyekre.

Segítők, szurkolók:

Béres Péter                                                                  5 pont
Dinya Illés                                                                     5 pont
Gonda Kata                                                                  5 pont

képek>>>>

vissza>>>>

Szép számmal voltunk jelen a Sry Chinmoy futáson Malomvölgyben. Remek lehetőség volt az újak számára ,hogy kipróbálhassák tudásukat a hazai pálya előnyeinek kihasználásával. Lehetett futni 5,2 km-t, 21 km-t, és maratont is . Mind három távon képviseltük egyesületünket. Külön kiemelném Krasecz Ágit és Robert Garamvolgyi -t akik először futottak Fittbike színekben. Természetesen nem maradtunk érmek nélkül sem, B Tímea Béres 5,2 km-en a felnőtt női kategóriában 2 helyezett, László Pálfi senior kategória 5,2 km -en 2. helyezett, József Gosztolya senior kategóriában félmaratonon 1 helyezett. Garamvölgyi Róbert Felnőtt kategóriában 42 km-es maratoni távon 2.dik helyezett lett.
Ha lett volna melyik csapatból voltak a legtöbben kategória azt is el hoztuk volna :)