- Szeretnél amatőr versenyeken indulni, de nem találod a lehetőségeket?

- Szeretnél egy vidám, lelkes amatőr csapat tagja lenni?

Nálunk a helyed!

Segítünk a felkészülésben, tanácsokat adunk, közös edzéseket szervezünk!

Ha nem mersz még vagy nem vagy elég felkészült egyéniben indulni, váltócsapatot szervezünk Neked a hosszabb- rövidebb futóversenyekre vagy akár traitlonversenyekre.

Szálka középtávú triatlon 2014

Kiss Gábor               1,9 km úszás      90 km kerékpár          21 km futás                    5:01:05
Csábrák András       1,9 km úszás      90 km kerékpár          21 km futás                   5:29:23

Segítők:
Gonda Kata                     10 pont

Szálka félironman 2014.08.16
Sok szempontból ideálisnak volt mondható a verseny. Az időjárás enyhén szeles, napos, 27 fok. A víz 24-25 fokos volt. A bringapályát az előző évekhez képest módosították (előnyére). A strand és környéke ideális helyszínnek bizonyult a verseny lebonyolításához. Szervezésre sem lehetett különösebb panasz. Szóval minden egyben volt egy jó versenyhez és és ebből adódóan egy jó eredmény eléréséhez. Az úszás rajtja a vízből indult. 46 perc alatt sikerült teljesíteni. A depózás kissé elnyúlt (8 perc, mert szétszakadt a bringás mezem cipzárja (éppen csak össze tudtam fogatni egy ponton) így kellett benne tekerjek. mindegy is nem divatbemutató!
A bringapálya elég gyors volt. Hamar rájöttem, ha itt rendesen nyomom a tempót, akkor bízhatok egy jó eredményben. A bringa után,( ami nem volt 90 km. sajnos utóbb kiderült 82-83 km volt csak!) a futást Gáborral kezdtem. Ő akkor már az első körét teljesítette. A futópályán árnyék nem volt, de frissítő állomás bőven. Ez azért sokat könnyített a helyzeten.
A célbaérkezés fantasztikus érzés volt! (Már csak ezért megéri belevágni!)
Kata sokat segített mindkettőnknek a frissítésben. Nagy Köszönet ezért!
A vége 5:29:23 lett. Kiss Gábor pedig 5:01:05-el ért célba.